Responsive image

ÇOCUKLAR IÇIN IŞITME CIHAZLARI

Çocuklar doğdukları ilk günden itibaren Widex’in istisnai ses kalitesinden faydalababilirler. Yenidoğanlar, bebekler ve çocuklar için çözümler sunmaktayız.


ÇOCUKLAR İÇİN

Widex işitme cihazları ile çocuğunuz sınıf, araba, oyun bahçesi veya televizyon izleme gibi özel dinleme gerektiren durumlarda bile harika seslerin dünyasına adım atabilecektir.
Geliştirilmiş Widex özelliklerimiz, esnek uygulama yöntemleri ile tüm yaştan çocuklara uygulama esnasında son derece rahatlık sağlarken tüm konuşmaları işitilebilir yapmaktadır.
Widex işitme cihazları çocuklarınıza harika sesler sunan küçük ve şık cihazlardır – ayrıca harika bir görünüme de sahiptirler.Bebekler için Özel Cihazlar

Widex, bebekler için özel bir işitme cihazı tasarladı. WIDEX BABY™ işitme cihazı bebeklere mümkün olan en fazla sese ulaşma imkanı sunar ve onların konuşma ve dil gelişimlerine yardımcı olur. WIDEX BABY bebeklerinize ister evde, ister kreşte ister tüm aile ile birlikte etraflarındaki dünya ve sizlerle etkileşime geçme imkanı sunar. Minik ebatları sayesinde, WIDEX BABY küçük kulaklara bile kolaylıkla yerleştirilebilir. Ve, hafif ama dayanıklı malzemeler ile tasarlandığı için gün boyunca çocuğunuz dinlenirken cihazın rahat ve güvenli bir şekilde kulakta konumunu koruduğundan emin olabilirsiniz. Ayrıca WIDEX BABY cihazlarının uygulaması inanılmaz hızlı ve kolaydır.İLETİŞİM
+90 552 650 80 60

+90 224 232 00 31
info@ankaisitmecihazlari.com
Dikkaldırım Cad. Bağcanlar Apt. NO: 28/B
Kat:3 D:4 Osmangazi/Bursa
(Çekirge Devlet Hastanesi karşısı)