Responsive image

BEYOND™ İŞİTME CİHAZI

BEYOND'U KEŞFEDİN


iPHONE İÇİN ÖZEL, SİZİN İÇİN ÖZEL

Uyarlanabilir uygulamasıyla, BEYOND™ işitme cihazınıza hükmedin. Ses ayarları ve dinleme tercihlerini ayarlayabilir, kişisel görseller kullanabilir hatta restoran veya aile sohbeti gibi özgün ses ortamlarına göre ses kalıpları üretebilirsiniz.BEYOND™ UYGULAMASIYLA KOLAY AYARLAR

İki cihazınızın ses ayarını ayrı ayrı yapın Konuşma Berraklığı ve Konfor arasında seçim yapın Mikrofonların yönünü ayarlayın

Generic placeholder image
Generic placeholder image


KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ UYGULAMA SEZGİSEL KULLANIM SAĞLAR

Kendi adınız ve resminizle programlar üretin
Bağlantı ve sorun giderme yardımına erişin
Kaybolduğunda cihazınızı bulun

Generic placeholder image


DİĞERLERİNE GÖRE DAHA FAZLA BAĞLANIRLIK

Aktarım fonksiyonelliğine ve ses ortamı denetimine imkan sağlayan uygulama sayesinde, her zaman ve her yerde eşsiz bağlanırlık sizinledir.

Generic placeholder image


DEX İLETİŞİM ÇÖZÜMLERİ İLE DAİMA BAĞLI KALIN

DEX iletişim çözümleri sayesinde, BEYOND sizi sadece iPhone'unuza değil, telecoil, telefon, televizyon ve daha fazlasına bağlar.

TÜM DEX ILETIŞIM CIHAZLARINI KEŞFEDİN
Generic placeholder image


TÜM SES KOŞULLARINDA KRİSTAL GİBİ BERRAK

Tüm ayrıntıları işitin. BEYOND™ işitme cihazı inanılmaz derecede gelişmiş toplam ses kalitesi sunar. Ortama göre sesi optimize eder ve ideal işitme ayarını bulmak zorunda kalmazsınız: ortamınıza göre ideal ses ayarınız hazırdır.

Generic placeholder image


RÜZGARDA %30 DAHA İYİ KONUŞMA ANLAŞILABİLİRLİĞİ

BEYOND440 modelinin SmartWind Manager özelliği, sektördeki en iyi rüzgar gürültüsü algoritmasına sahiptir. Rahatsız edici rüzgar gürültüsünü önemli ölçüde azaltırken, konuşma anlaşılabilirliğini iyileştirir.

Generic placeholder image


DAHA UZUN SÜRELİ DAHA FAZLA GÜÇ

BEYOND™ işitme cihazı benzer cihazlardan daha az güç tüketir ve ses aktarımınız daha uzun süreli olur. BEYOND™ işitme cihazı, bağlanırlık talebine özgün olarak tasarlanmıştır. Bu sayede, pil değişim gereksinimi çok daha aza indirgenmiştir.

Generic placeholder image


MEMNUNİYET ORANINDA %20'DEN FAZLA ARTIŞ

BEYOND™ işitme cihazındaki teknoloji, sınıfının lideridir. Deneyimli kullanıcılar* tarafından en zorlu işitme şartlarında denendiğinde, BEYOND™, tanınmış üreticilerin benzer cihazlarına kıyasla daha üstün bir performans sergilemiştir. *Kullandıkları kendi cihazlarına göre ve bilinen en zorlu 6 ses ortamında.İLETİŞİM
+90 552 650 80 60

+90 224 232 00 31
info@ankaisitmecihazlari.com
Dikkaldırım Cad. Bağcanlar Apt. NO: 28/B
Kat:3 D:4 Osmangazi/Bursa
(Çekirge Devlet Hastanesi karşısı)