Responsive image

SONİC ENCHANT

Enchant'la eğlence şimdi başlıyor.
Smart Music ile canlı performansların dingin harmonilerini ve gürleyin seslerin tadına varın. Bu özellik müziği size bozulmamış şekilde sunuyor.
ENCHANT'I KEŞFEDİN
Generic placeholder image

Genişletilmiş Dinamik Alan
Enchant 100'e özel Genişletilmiş Dinamik Alan (EDR) ani ve şiddetli seslerin net ve berrak bir şekilde işitilmesini sağlar. (Sinema, konser ve canlı performansların tadını çıkartın!)
Tinnitus SoundSupport
Bu özellik Tinnitus sorunu olan hastaların, tinnituslarının kişiselleştirilmiş ses ve amplifasyon uygulaması ile terapisini sağlamaktadır.
SmartMusic
Canlı performanların dingin harmoniklerinin ve gürleyen seslerin tadına varın. Bu özellik müziği size bozulmamış şekilde sunuyor.Smart Compress

Sonic'in ünlü Konuşma Değişkeni İşleme (Speech Variable Processing (SVP)) platformu artık Smart Compress teknolojisiyle daha mükemmel. SmartCompress ile SVP değişen ses ortamlarına inanılmaz bir çeviklik ile karşılık veriyor. Doğal dinleme ortamlarındaki amplifikasyonu doğru şekilde uyguluyor. SmartCompress içerisinde bulunan yeni Konuşma Değişkeni İşleme ile konuşmanın nüansları korunur.Generic placeholder image
Generic placeholder image

SPIN Yönetimi

Gürültüde Konuşma Yönetim (SPİN) sistemi farklı yönlerdeki konuşma seslerini de algılayan SPİN Yönlülüğü de kapsıyor. SPİN Gürültü Azaltma konuşma aralıklarındaki arka plan seslerini bile algılar. Böylece SPİN Kontrol ile bu seslerin kontrolünü tamamen elinize alabilirsiniz. SPİN birden fazla gürültü baskılama teknolojisinin aynı anda ve koordineli bir şekilde çalışmasını sağlayan bu sayede duymak istediğiniz sesleri vurgulayan, dikkat dağıtıcı sesleri minimum seviyede tutan benzersiz bir sistemdir.
-SPIN Yönlülük
-SPIN Gürültü Baskılama
-SPIN EngageFrekans Transferi
Eğer yüksek frekanslı sesleri duymakta zorluk yaşıyorsanız bu özellik o sesleri düşük frekanslara taşıyarak s ve z harfi gibi yüksek frekanslı konuşma seslerini de duymanızı sağlıyor.
Adaptif Feedback İptali
Sofistike adaptif feedback iptali sistemi rahat dinleme sağlamak için feedback’i yok eder.
Binaural Gürültü Baskılama
Yeni kablosuz özelliği dengesiz gürültü ortamında gerekli olan gürültü baskılamayı sağ veya sol işitme cihazına dengeli olarak uygular.

Generic placeholder image
Generic placeholder imageBüyüleyici IP Oranı
Ter, su ve tozu dert etmeyin. Etkileyici IP68 ile müthiş bir toz ve suya karşı koruma sağlar.
Kablosuz Bağlantıların Özgürlüğü
Enchant Dual Radyo Sistemi 2.4GHZ ve NFMI ile yenilikçi ve benzersiz bir kablosuz bağlantı deneyimi sunmaktadır. Enchant ile kablosuz iletişimin tadına varın!
Cep Telefonlarıyla Kablosuz İletişim
Enchant modelleri arada herhangi bir ara cihaza ihtiyacı olmadan cep telefonları ile kablosuz bağlantı kurar.

Ses Kaynaklarıyla Kablosuz İletişim
Enchant modelleri arada herhangi bir ara cihaza ihtiyacı olmadan bluetooth özelliğine sahip tüm bilgisayar, TV ve diğer ses kaynaklarıyla kablosuz bağlantı sunar.
Cep Telefonu Uygulamaları
Enchant modellerini akıllı cep telefonunuza yükleyeceğiniz bir uygulama ile kontrol edebilirsiniz. Bu uygulama ile işitme cihazlarınızın ses değişikliklerini, program değişikliklerini ve tinnitus özelliğini kontrol edebilirsiniz.
İşitme Cihazımı Bul Özelliği
Sonic Enchant işitme cihazınızı kaybettiğinizde korkmanıza gerek yok. Cep telefonunuzdaki SoundLink2 uygulaması ile işitme cihazınızın yerini bulabilirsiniz. İşitme cihazınızın pili bitse dahi uygulama işitme cihazınızın en son sinyal verdiği yerini bulmanızı sağlayacaktır.
Generic placeholder image


İLETİŞİM
+90 552 650 80 60

+90 224 232 00 31
info@ankaisitmecihazlari.com
Dikkaldırım Cad. Bağcanlar Apt. NO: 28/B
Kat:3 D:4 Osmangazi/Bursa
(Çekirge Devlet Hastanesi karşısı)