Responsive image

SONİC'TEN YENİ İŞİTME CİHAZLARI

SONİC CAPTİVATE
CAPTİVATE ile hayatın tüm seslerinin tadını çıkarabilirsiniz.
CAPTİVATE'İ KEŞFEDİN
Generic placeholder imageCaptivate ile tanışın ki hayatınızdaki unutulmaz anları en iyi şekilde duyun. Captivate,gürültülü ortamlarda bile konuşmaları netleştirmek için Sonic Sound DNA teknolojileri platformundaki en son yenilikleri kullanır.Captivate cihazları çevrimiçi olarak dünyaya,akıllı telefonunuza ve diğer kablosuz cihazlarınıza 2.4GHz bluetooth teknolojisi ile kolayca bağlayabilirsiniz.Doğal Ses
SmartCompress bulunduğunuz ortamı analiz eder ve doğal bir ses deneyimi için sesleri hızlı ve otomatik olarak ayarlar.
Net konuşma sesleri
Gürültüde Konuşma (SPiN) Yönetimi en çok yardıma ihtiyaç duyabileceğiniz gürültülü ortamlarda sözcükleri duyma yeteneğinizi geliştirir.
Daha az dikkat dağıtıcı sesler
Adaptif Feedback İptal Edici Pro feedback problemini hızlı bir şekilde kaldırır ve kulak kanalınızın açık kalmasına yardımcı olur, böylece kendi sesinizin sesini önceki teknolojimize kıyasla daha doğal bir şekilde duyabilirsiniz.

Generic placeholder image
Generic placeholder image


İlham verici deneyimler
Genişletilmiş Dinamik Alan, sadece Captivate100 modelinde mevcuttur, daha etkileyici bir eğlence deneyimi için sinema salonları ve oditoryumlar gibi yerlerde ki yüksek ve dramatik sesleri bozulma olmadan net bir şekilde korur.
Yüksek frekanslı işitme kayıplarına yardımcı olur.
İleri derecede yüksek frekanslı işitme kaybınız varsa, kadınların ve çocukların sesleri gibi bazı yüksek tonlu seslerin duyulması daha zor olabilir. Frekans Transferi bu sesleri algılamamızın daha kolay olacağı bir aralığa kaydırır.


Gün boyu dayanan güç Lithium-ion şarj edilebilir bataryaya sahip cihazlar veri akışıyla bile tam gün kesintisiz güç sağlar.
işitme cihazınızla konforu yakalayın.
Captivate’in Adaptasyon Yönetimi ihtiyacınız olan ses ve netlikte rahat olana kadar ayarlarınızı belirli bir süre boyunca otomatik olarak ayarlar.
Çınlamanın verdiği rahatsızlığı azaltır.
Dahili Tinnitus SoundSupport tinnitus algısını azaltmak için tercihlerinize uygun rahatlama sesleri oluşturur.

Generic placeholder image
Generic placeholder image
Tıpkı böyle,gününüzü yeniden şarj edin
Devrim niteliğindeki yeni Lityum-iyon (Li-ion) pilimiz ve şarj sistemimiz , yalnızca Captivate miniRITE TR ile kullanılabilir, akış aksesuarlarınıza bağlandığınızda bile size tam gün * güç sunar. Şarj istasyonu ile şarj etmek kolaydır ve yaklaşık 3 saatte tam güce ulaşır. Her sabah gitmeye hazır uyanacaksınız.
Telefon Adaptörü 2 ile kablolu telefonlarınızdan işitme cihazlarınıza direkt ses aktarabilirsiniz. RC-A uzaktan kumanda ile ses ve programları bir tık ile ayarlayın. TV-A adaptör televizyondaki sesi Captivate işitme cihazlarınıza direkt olarak aktarır. IFTTT ile işitme cihazlarınızı,ses ipuçlarını hayatınıza entegre edebilen web tabanlı bir hizmet olan IFTTT ile internete bağlayın. Örneğin yeni bir e-posta aldığınızda sesli bir sinyal alabilirsiniz.

Generic placeholder image


İLETİŞİM
+90 552 650 80 60

+90 224 232 00 31
info@ankaisitmecihazlari.com
Dikkaldırım Cad. Bağcanlar Apt. NO: 28/B
Kat:3 D:4 Osmangazi/Bursa
(Çekirge Devlet Hastanesi karşısı)