Responsive image

RESOUND LİNX QUATTRO

MÜKKEMMEL BİR SES DÜNYASININ
KEYFİNİ ÇIKARIN
LİNX QUATTRO'YU KEŞFEDİN
Generic placeholder image


Her türlü ortamda daha net ses

Konuşmaları daha net algılayın ve ne yönden gelirse gelsin tüm sesleri duyun. İşlek cadde gürültüsünden, sessiz tiyatro ortamına kadar, çok çeşitli durumlarda hem konuşma seslerine odaklanıp hem de çevrenizdeki sesleri duyabileceksiniz.

Sesi daha çok katmanıyla deneyimleyin

Sesin tüm ince detaylarını yakalayın. Alçak ve yüksek perdeli sesler kulağınıza daha dolgun ve doğal gelir. Sessiz ortamlar gerçekten sessiz, yüksek sesli ortamlar da kulağa rahat, berrak ve temiz gelir.


,
Generic placeholder image
Generic placeholder image


Küçük ve mükemmel tasarım

Mini boyutlu Hoparlör Kulak İçinde model, göze çarpmayan estetik bir tasarıma sahiptir. Küçük boyutu ve tarzıyla neredeyse görünmezdir.
Tüm yelpazeye ses aktarımı

Kablosuz işitme cihazlarınıza direkt stereo ses aktararak insanlara ve eğlenceye bağlı kalın. Tüm modeller, iOS ve AndroidTM aygıtlardan* da dahil olmak üzere ve ek bir aparata gerek kalmadan ses aktarımının tam spektrumunu sunmaktadır. *Bluetooth versiyon 5.0'a sahip Android versiyon 10 olan ve işitme cihazına ses aktarım özelliği aktif olan Android aygıtlar için

Generic placeholder image
Generic placeholder image

Her seferinde pilleri değiştirmek istemiyor musunuz?

ReSound LiNX Quattro Şarj Edilebilir işitme cihazları kullanışlı ve ekonomik bir seçenektir. Her seferinde tekrar pil satın almanız gerekmeden, harika bir ses kalitesi elde eder, favori cihazlarınıza bağlanabilir ve ReSound Assist'in ek desteğinden yararlanabilirsiniz.İLETİŞİM
+90 552 650 80 60

+90 224 232 00 31
info@ankaisitmecihazlari.com
Dikkaldırım Cad. Bağcanlar Apt. NO: 28/B
Kat:3 D:4 Osmangazi/Bursa
(Çekirge Devlet Hastanesi karşısı)