Responsive image
Generic placeholder image
EasyControl-A uygulaması

Ses seviyesini ayarlamak , programları değiştirmek ve pil seviyesini kontrol etmek için kullanabileceğiniz bir uygulamadır. IFTTT hizmetine abone olarak, çeşitli IoT tabanlı cihazlara bağlanmak ve uyarılar oluşturmak mümkündür. Her ihtimale karşı “İşitme cihazımı bul” fonksiyonu bile vardır.

SoundClip-A

iPhone® ve modern akıllı telefonlardan eller serbest telefon görüşmeleri için çok yönlü cihaz. Boynuna veya gömleğe takılır, mesafe ve gürültü dolu ortamlarda kişiler arası iletişimi geliştirir. Ses seviyesini değiştirmek ve telefon çağrılarını cevaplamak için de pratiktir. Viron, Leox ve Zerena ile uyumluluk.

Generic placeholder image
Generic placeholder imageTV-A (TV adaptörü)

Bu adaptör sesi TV'nizden doğrudan işitme cihazına aktarır. Hızlı ve kolay kurulumu sayesinde , sınırsız sayıda Bernafon işitme cihazı ile eşleşebilir. Viron, Leox ve Zerena ile uyumlu.

RC-A (uzaktan kumanda)

Bu uzaktan kumanda, düzgün ve gizli görüntüsü ile işitme cihazınızı kontrol etmenizi sağlar. Mükemmel dokunsallık ve düşük güç tüketimi ile hafiftir. Viron, Leox ve Zerena ile uyumluluk.

Generic placeholder image
Generic placeholder image2.4 GHz Bluetooth® Kablosuz bağlantı teknolojisi

Bernafon'un işitme cihazları Made for iPhone® özelliktedir ve bir iPhone®, iPad Pro®, iPad Air®, iPad mini® ve iPod touch® ile kontrol ile doğrudan iletişim ve kontrole imkan verir. 2.4 GHz teknolojisiyle kullanıcılar doğrudan işitme cihazlarına ses akışının keyfini çıkarabilir. Viron, Leox ve Zerena ile uyumluluk.

SoundGate 3

SoundGate size işitme cihazlarınızla birtakım kablolu ve kablosuz ses kaynaklarını dinleme özgürlüğü verir. Bazı Bernafon işitme cihazları ile Bluetooth® etkinleştirilmiş cep telefonları arasında bir arayüz görevi görür. Juna, Acriva, Saphira, Carista, Nevara ve Supremia ile uyumlu (işitme cihazı stilinin kablosuz özelliğine bağlı olarak).


Generic placeholder image


İLETİŞİM
+90 552 650 80 60

+90 224 232 00 31
info@ankaisitmecihazlari.com
Dikkaldırım Cad. Bağcanlar Apt. NO: 28/B
Kat:3 D:4 Osmangazi/Bursa
(Çekirge Devlet Hastanesi karşısı)