Generic placeholder image

SoundClip-A

İPhone® veya AndroidTM akıllı telefonunuzda ses ve program değişiklikleri gibi kablosuz işlemleri ve daha fazlasını kontrol edin. Diğer kolaylıklar arasında "İşitme cihazımı bul", talimatlara bağlantılar ve düşük pil bildirimi ve ek kişiselleştirme için gelişmiş Tinnitus SoundSupport kontrolü bulunur.Android ™ ve diğer Bluetooth 2.4 cihazlarından Sonic işitme cihazlarınıza stereo ses akışı yapın.

Aynı zamanda bir uzak mikrofon ve uzaktan kumandadır ve cihazınızın eller serbest telefon görüşmeleri için kablosuz kulaklık olarak kullanılmasına izin verir.

Generic placeholder image
Generic placeholder image

Phone Adapter 2

SoundClip-A ile birlikte kullanıldığında sabit hattınızda eller serbest telefon görüşmeleri yapmanızı mümkün kılar.TV-A Adapter

Ara verici olmadan işitme cihazınızda yüksek kaliteli dijital stereo seste TV sesini çalın. Evde eşleştirmeyle kurulum hızlı ve kolaydır. Çoğu akıllı TV ile çalışır.

Generic placeholder image
Generic placeholder image


RC-A Remote Control

Bir cebe veya çantaya sığacak kadar küçük. Ses seviyesini ayarlayabilir, programları değiştirebilir ve bağlantı kaynaklarını (TV-A gibi) kontrol edebilirsiniz. Evde kurulum kolaydır veya yardıma ihtiyacınız olursa İşitme Sağlığı Uzmanınıza danışın.İLETİŞİM
+90 552 650 80 60

+90 224 232 00 31
info@ankaisitmecihazlari.com
Dikkaldırım Cad. Bağcanlar Apt. NO: 28/B
Kat:3 D:4 Osmangazi/Bursa
(Çekirge Devlet Hastanesi karşısı)