Responsive image

ReSound LİNX 3D

CANLI VE KRİSTAL BERRAKLIĞINDA SESİ YAŞAYIN.
LİNX 3D'Yİ KEŞFEDİN


ReSound LiNX 3D

Düşündüğünüzden de fazlasını duyun ReSound LiNX 3D en yeni ve en gelişmiş dijital işitme cihazımızdır. ReSound LiNX 3D ile gürültüde konuşmayı daha iyi anlayabilecek ve çevrenizdeki sesleri daha iyi duyabileceksiniz. İşitme cihazınızı kablosuz kulaklık gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca işitme cihazınızın kontrolünde yepyeni bir boyuta geçeceksiniz – nerede olursanız olun.Olabilecek en iyi ses

Resound'un Surround Sound özelliği 360 derece ses duymanız anlamına gelir. Artık kimin konuştuğunu görmek için başınızı çevirmenize veya pozisyon değiştirmenize gerek yok. Spatial Sense teknolojimiz size çevrenizdeki sesler hakkında net ve doğal bir anlayış sağlar. Daha karmaşık dinleme durumlarında ise Binaural Directionality III özelliği, çevreyle ilişkinizi koparmadan, sizin için önemli olan sese odaklanabilmenizi sağlar. Sesi işlememiz, doğal bir kulağın çalışmasını taklit ederek konuşmaların kulağa daha net gelmesini ve daha zengin ve canlı bir ses işitilmesini sağlar. *Yalnızca Binaural Directionality III özelliği olan cihazlar için geçerlidir.

Generic placeholder image


Generic placeholder image

İşitme cihazınızı akıllı telefonunuzdan yönetin

ReSound Smart 3D uygulaması, doğrudan akıllı telefonunuzdan ses düzeyini açıp kısabilmenizi veya konumunuz için belirlenmiş olan bir ayarı seçebilmenizi sağlar. İşitme cihazınızın sizin istediğiniz şekilde çalışması için sesi dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. İşitme cihazınızı akıllı telefonunuzdan yönetebilmeniz onu daha da görünmez kılar. Herkesin içinde elinizi uzatıp işitme cihazınıza dokunmanız gerekmez. ReSound Smart 3D uygulaması, kaybettiğiniz işitme cihazını bulmanıza bile yardımcı olur.

Sesi iPhone'unuzdan doğrudan işitme cihazınıza aktarın

ReSound LiNX 3D telefonda konuşmayı veya FaceTime kullanmayı kolaylaştırır. Telefon aramalarını iPhone'unuzdan doğrudan ReSound LiNX 3D akıllı işitme cihazınıza aktarabilirsiniz. İşitme cihazınız kablosuz kulaklıklar gibi çalışarak müziği iPhone'unuzdan doğrudan ReSound LiNX 3D'ye aktarabilmenizi sağlar. iPad'inizde rahatça bir film ya da sevdiğiniz bir televizyon programı mı izlemek istiyorsunuz? Diyalogları doğrudan ReSound LiNX 3D akıllı işitme cihazınıza aktarın. Tek bir sözcüğü bile kaçırmayacaksınız.

Generic placeholder image
Generic placeholder image
Android kullanıcıları için

Eğer bir Android kullanıcısıysanız, tek bir basit aksesuarla ReSound işitme cihazınızı bir çift kablosuz kulaklık gibi kullanabilirsiniz. ReSound Phone Clip+ aksesuarı, ReSound işitme cihazınızı Bluetooth stereo kulaklıklar gibi çalıştıracaktır.

İşitme cihazınızın ince ayarlarını dilediğiniz yerden yapın

İlk fitting işlemi her zaman klinikte yapılacak olsa da, işitme cihazı uzmanınız, dijital işitme cihazınızın ayarlarını nerede olursanız olsun güncelleyebilir. ReSound Smart 3D uygulaması, belirli bir yerde yaşadığınız işitme zorluklarını paylaşmanıza bile olanak tanır. Böylece işitme cihazı uzmanınız cihaz ayarlarınızı söz konusu zorluğu yaşadığınız belirli yere göre özel olarak ayarlayabilir.Generic placeholder image

Kablosuz aksesuarlar ReSound LiNX 3D'i daha da güçlü kılar.

Kablosuz aksesuar serimiz, uzak mesafelerde veya gürültülü ortamlarda da işitebilmenizi sağlar. Toplantı masasının etrafındaki herkesi veya okul amfisinin öbür ucundaki konuşmacıyı duymak için kullanabilirsiniz. Tüm sesler doğrudan işitme cihazınıza aktarılır. Hatta televizyondaki diyalogları doğrudan işitme cihazınıza aktaran bir aksesuar alabilirsiniz; böylece odadaki diğer kişiler televizyonu kendilerine uygun bir ses düzeyiyle izleyebilirler. Telefon çağrısı geldiğinde televizyon aktarımı sessize alınır ve telefonu kapatınca ses otomatik olarak geri gelir.


Tarzınızı ve renginizi seçin

ReSound LiNX 3D çok geniş bir stil ve renk serisiyle sunulmaktadır. ReSound LiNX 3D ayrıca kulak atkasında Custom Fit olarak da mevcuttur - işitme cihazının size en uygun şeklini seçin. ReSound LiNX 3D'nin her bileşeni suya, toza ve kulak kirine karşı koruyucu olarak iSolate Nanotech teknolojisi ile kaplanmıştır. Böylece cihazlarınıza yıllar boyu güvenebilirsiniz.


Generic placeholder image


İLETİŞİM
+90 552 650 80 60

+90 224 232 00 31
info@ankaisitmecihazlari.com
Dikkaldırım Cad. Bağcanlar Apt. NO: 28/B
Kat:3 D:4 Osmangazi/Bursa
(Çekirge Devlet Hastanesi karşısı)